ФАБРИКА ХУДОЖНІХ ВИРОБІВ «ПРИЛУЧАНКА»

Каталог товарів

Наше опитування

Постільній білизні з якими малюнками Ви віддаєте перевагу?

Показати результати опитування
Показати всі опитування на сайті

Оцініть якість продукції ПП "Прилучанка" за наступними параметрами за шкалою від 1 до 5Показати результати опитування
Показати всі опитування на сайті

Каталог товарів • Подушки та ковдри • Ковдри інших виробників

Ковдра зимова DOTINEM DELAINE Артикул № DOTINEM-109

Ковдра зимова DOTINEM DELAINE

Ковдра зимова DOTINEM DELAINE Верх: Мікрофібра Наповнювач: Овеча вовна Крім неперевершених властивостей збереження тепла, ковдри вовняні мають особливість вбирати зайву вологу та випаровувати її, залишаючись сухими. Під такою ковдрою з овечої вовни тіло не просто відпочиває, а й залишається сухим під час сну. До того ж овеча вовна допоможе вберегти від застуди, вилікувати від ревматизму та відрегулювати обмін речовин. Цілющі властивості цього наповнювача неодноразово доведені вченими.
Ковдра зимова DELAINE Полуторна 995.00 грн. шт.
Ковдра зимова DELAINE Подвійна 1140.00 грн. шт.
Ковдра зимова DOTINEM ROSALIE Артикул № DOTINEM-108

Ковдра зимова DOTINEM ROSALIE

Ковдра зимова DOTINEM ROSALIE Верх: Тік Наповнювач: Штучний лебединий пух Переваги ковдр із наповнювачем штучний лебединий пух: По-перше, теплові властивості ковдри максимально наближені до ковдр із натурального пуху. Але, на відміну від натурального пера, штучне волокно гіпоалергенне, плюс захищене від появи грибків, поширення кліщів та інших мікроорганізмів. Сон під таким одеялом комфортний і безпечний усім без винятку. Ще один вагомий бонус ковдр зі штучного пуху - неймовірна легкість.
Ковдра зимова ROSALIE Полуторна 995.00 грн. шт.
Ковдра зимова ROSALIE Подвійна 1160.00 грн. шт.
Ковдра зимова ROSALIE Євро 1305.00 грн. шт.
Ковдра зимова DOTINEM MILDTON Артикул № DOTINEM-107

Ковдра зимова DOTINEM MILDTON

Ковдра зимова DOTINEM MILDTON Верх: Мікрофібра Наповнювач: Бавовняне волокно Зимова ковдра MILDTON — чудовий варіант для всієї родини. Виготовлене з мікрофібри, воно має повітропроникний ефект і не викликає алергій ні в дорослих, ні в найменших користувачів. Прекрасно зігріває в холодну пору року, а вкритися ним можуть усі члени сім‘ї.  Покрившись ковдрою MILDTON, легко зануриться в сон, що зачаровує.
Ковдра зимова MILDTON Полуторна 760.00 грн. шт.
Ковдра зимова MILDTON Подвійна 865.00 грн. шт.
Ковдра зимова MILDTON Євро 935.00 грн. шт.
Ковдра зимова DOTINEM SAGANO Артикул № DOTINEM-106

Ковдра зимова DOTINEM SAGANO

Ковдра зимова DOTINEM SAGANO Верх: Мікрофібра Наповнювач: Бамбукове волокно Волокна для бамбукової ковдри отримують попереднє розм‘якшення молодих стебел бамбука, після чого формують нитки для наповнювача. Виготовлене з екологічно чистих матеріалів, бамбукове укривало має масу незамінних властивостей. Основні з них: повітропровідність, гігроскопічність, гіпоалергенність, антибактеріальний ефект. Не менш добрі відгуки бамбукова ковдра отримує завдяки своїй м‘якості та легкості.
Ковдра зимова SAGANO Полуторна 885.00 грн. шт.
Ковдра зимова SAGANO Подвійна 1010.00 грн. шт.
Ковдра DOTINEM RIVERTON Артикул № DOTINEM-105

Ковдра DOTINEM RIVERTON

Ковдра DOTINEM RIVERTON Верх: Поліестер Наповнювач: Холлофайбер Виготовлений із сучасних матеріалів поліестер стійкий до поширення комах, пилових кліщів і бактерій. Плюс такі моделі чудово пропускають повітря й підтримують оптимальний мікроклімат. Ще одна відмітна риса ковдри з поліестеру — легкість і практичність. Волокна поліефірного волокна всередині порожнисті, тому ковдри від виробника не збиваються в грудки, не змінюють форму та не зминаються після прання.
Ковдра DOTINEM RIVERTON Полуторна 600.00 грн. шт.
Ковдра DOTINEM RIVERTON Подвійна 685.00 грн. шт.
Ковдра DOTINEM RIVERTON Євро 740.00 грн. шт.
Ковдра DOTINEM Затишок вовняна Артикул № DOTINEM-104

Ковдра DOTINEM Затишок вовняна

Ковдра DOTINEM Затишок вовняна Верх: Бязь Наповнювач: Овеча вовна Ковдра з овчини в усі часи вважалася одним із найкращих ковдр для людини. Наповнювачем для ковдри «Уют» послугувала натуральна овеча вовна (цигай груба кольорова), яка здавна використовується людиною й не має синтетичних аналогів. Вона довговічна, має унікальні можливості теплоізоляції та повітропроникності.
Ковдра DOTINEM Затишок вовняна Полуторна 790.00 грн. шт.
Ковдра DOTINEM Затишок вовняна Подвійна 920.00 грн. шт.
Ковдра DOTINEM Затишок вовняна Євро 985.00 грн. шт.
Ковдра DOTINEM Чарівний сон Артикул № DOTINEM-103

Ковдра DOTINEM Чарівний сон

Ковдра DOTINEM Чарівний сон Верх: Поліестер Наповнювач: Синтепон Якщо потрібно легке, практичне і недороге виріб для сну і відпочинку, синтепонову ковдру «Чарівний сон» стане хорошим економним рішенням. Ковдра синтепонову за тепловим якостям не поступається виробам з натуральних компонентів. Однак має кілька незаперечних переваг: чудово пропускає повітря, виводить надлишки вологи під час відпочинку. Головною особливістю такого ковдри є його гіпоалергенність.
Ковдра DOTINEM Чарівний сон Дитяча 275.00 грн. шт.
Ковдра DOTINEM Чарівний сон Полуторна 335.00 грн. шт.
Ковдра DOTINEM Чарівний сон Подвійна 390.00 грн. шт.
Ковдра DOTINEM Чарівний сон Євро 415.00 грн. шт.
Ковдра DOTINEM Чарівний сон Артикул № DOTINEM-102

Ковдра DOTINEM Чарівний сон

Ковдра DOTINEM Чарівний сон Верх: Мікрофібра Наповнювач: Овеча вовна Овеча шерсть ідеальний наповнювач для ковдр. Її унікальні властивості, в тому числі цілющі, нададуть Вашому організму повноцінний і якісний відпочинок. Вовняні волокна мають дуже низьку теплопровідність, через вовняну перешкоду до тіла не проходять ні мороз, ні жар, і в теж час шерсть не випускає Ваше власне тепло і підтримує дуже комфортну температуру тіла.
Ковдра DOTINEM Чарівний сон Полуторна 695.00 грн. шт.
Ковдра DOTINEM Чарівний сон Подвійна 770.00 грн. шт.
Ковдра DOTINEM Чарівний сон Євро 820.00 грн. шт.
Ковдра зимова DOTINEM CASSIA GRANDIS Артикул № DOTINEM-101

Ковдра зимова DOTINEM CASSIA GRANDIS

Ковдра зимова DOTINEM CASSIA GRANDIS Верх: Мікрофібра Наповнювач: Поліефірне волокно, Холлофайбер Головна особливість ковдри з мікрофібри КАСІЯ ГРАНДІС — зберігати тепло й одночасно пропускати повітря. Відпочити під ним комфортно всім без винятку. Адже гіпоалергенне поліефірне волокно як наповнювач не вбирає запахи та не викликає алергію. Завдяки якісному простьобуванню та фірмовому кутику DOTINEM, літнє укривало мікрофібра не збивається, добре тримає форму впродовж усього часу експлуатаці
Ковдра зимова CASSIA GRANDIS Полуторна 810.00 грн. шт.
Ковдра зимова CASSIA GRANDIS Подвійна 930.00 грн. шт.
Ковдра зимова CASSIA GRANDIS Євро 1015.00 грн. шт.


Останні новинки нашого каталогу

Постільна білизна - Комплект постільної білизни, бязьПостільна білизна - Комплект постільної білизни, бязьПостільна білизна - Комплект постільної білизни, бязьПостільна білизна - Комплект постільної білизни, бязьПостільна білизна - Комплект постільної білизни, бязьПостільна білизна - Комплект постільної білизни, бязьПостільна білизна - Комплект постільної білизни, бязьПостільна білизна - Комплект постільної білизни, бязьПостільна білизна - Комплект постільної білизни, бязьПостільна білизна - Комплект постільної білизни, бязьПостільна білизна - Комплект постільної білизни, бязьПостільна білизна - Комплект постільної білизни, бязь

Останні новини

Стань дилером "Прилучанка" і отримай -15% знижки на всі види товарів!!!
15.12.2019

Стань дилером "Прилучанка" і отримай -15% знижки на всі види товарів!!!

"Прилучанка" розширює дилерську мережу і пропонує всім оптовим та родрібним продавцям партнерство та співпрацю! Отримай знижку -15%* на всі види продукції "Прилучанка"! Даруйте разом з нами тепло та затишок в оселі всім бажаючим!!! *-за умови закупки товарів не меньш ніж на 50 000 гривень.

Неисправность сервера
12.04.2017

Неисправность сервера

Работоспособность сайта восстановлена на 99%. В ближайшее время ошибки будут исправлены полностью.

Мы открылись!
10.09.2012

Мы открылись!

Открылся наш интернет-магазин постельного белья экстра класса!

Всі новини